ACO Matavfallssystem

Försäljningskontor

Stockholm
Lindetorpsvägen 11
121 63 Johanneshov

+46 31 338 97 00
info@aco-nordic.se

Öppettider:
07.30–16.30

Umeå
Norra Obbolavägen 89
904 22 Umeå

+46 31 338 97 00
info@aco-nordic.se

Öppettider:
08.00–17.00

Lager

c/o Schenker Logistics
Telegatan 2
571 85 Nässjö

+46 31 338 97 17
info@aco-nordic.se

Öppettider:
07.00–15.30

Teknisk support och sälj


Nursen Hult
Chef Teknisk support och sälj

+46 31 338 97 05
nursen.hult@aco-nordic.se

Monica Testa
Säljledare

+46 31 338 97 13
monica.testa@aco-nordic.se

Alexander Granström
Teknisk support och sälj

+46 31 338 97 16
alexander.granstrom@aco-nordic.se

Robin Johansson
Projektförsäljning

+46 31 338 97 09
+46 73 511 35 89
robin.johansson@aco-nordic.se

Heidi Karlsson
Teknisk support och sälj

+46 31 338 97 43
heidi.karlsson@aco-nordic.se

Elinor Laurila
Teknisk support och sälj

+46 31 338 97 26
elinor.laurila@aco-nordic.se

Mattias Rydberg
Teknisk support och sälj

+46 31 338 97 07
mattias.rydberg@aco-nordic.se

Gustaf Windt
Teknisk support och sälj

+46 31 338 97 21
gustaf.windt@aco-nordic.se

Regionansvarig säljare


Joacim Dufva
Regionansvarig säljare

Östergötland, Södermanland och Stockholm syd

+46 31 338 97 06
+46 73 537 40 28
joacim.dufva@aco-nordic.se

Lena Ek
Regionansvarig säljare

Stockholm norr, Uppsala, Västmanland, Dalarna och Gävleborg

+46 31 338 97 32
+46 70 349 50 35
lena.ek@aco-nordic.se

Michael Fjällberg
Regionansvarig säljare

Jämtland, Västernorrland, Västerbotten och Norrbotten

+46 31 338 97 35
+46 70 338 97 50
michael.fjallberg@aco-nordic.se

Martin Karlsson
Regionansvarig säljare

Skåne, Blekinge, Kronoberg, Kalmar, Jönköping, Gotland, Halland, Västra Götaland, Värmland och Örebro

+46 31 338 97 14
+46 70 348 41 71
martin.karlsson@aco-nordic.se

TOP